Firmanızın internetteki yüzünü web tasarımın kalitesi belirler

Bildiğiniz gibi yapılan son yasal düzenlemeler ile tüm şirketlerin kurumsal anlamda bir web sitesi oluşturması ve bu web sitelerinde sundukları hizmetlere dair geniş kapsamlı detayların yer alması yasal zorunluluk haline getirilmiştir.

Pek çok firma bu yasal zorunluluğa uymadığı için cezai işleme maruz kalmıştır. Web sitesi kurulumu her ne kadar şirketler için ek maliyet gibi görünse de konuya farklı bir açıdan bakmak gerekir. Web siteleri şirketlerin internet dünyasına yani dış dünyaya açılan yüzleridir. Bir firma web sitesine ne kadar çok özen gösterir ve web sitesine kurumsal içeriklerini yansıtırsa; o firma o kadar çok saygınlık kazanmaktadır.

Günümüzde internet alanında yaşanan gelişmeler sonucunda pek çok kişi ve kurum birlikte çalışacakları firmayı tanırken öncelikle o firmanın web sitesini ziyaret etmektedirler. Eğer bir firmanın web sitesi güncel değilse, amatör bir tasarım ile dizayn edilmişse ve sunduğu hizmetlerin geniş detaylarını içermiyorsa o firma hakkında çok da olumlu not verilmez.

Bu nedenle şirketinizin web sitesi tasarımını deneyimli izmir web tasarım firmalarımıza yaptırmalısınız.

İzmir web tasarımı firmalarımızda; firmalarınız için deneyimli web tasarım uzmanlarımız ile kurumsal bir içeriğe sahip ve tüm yasal zorunlulukları karşılayan web siteleri dizayn etmekteyiz. Unutmayın web siteleri şirketleriniz için bir maliyet unsuru değil tam aksine gelir getirici bir reklam aracıdır.

Beğen  
Yazar

Etiketler
  • izmir web tasarım
Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.