Dünya sinemasının en güzel örnekleri ücretsiz film gösteriminde Antalyalılarla buluşuyor

Sinemacılar seçti Büyükşehir izletti Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Antalya Sinema Derneği işbirliğiyle başlatılan ücretsiz film etkinliği kapsamında film yapımcısı Uygar Şirin’in seçtiği ‘Moonrise Kingdom’ filmi gösterildi.

Kültür ve sanatta sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğini amaçlayan etkinlik Cam Piramit Düden Salonu’nda gerçekleşti. Film gösterimine ilgi yoğun oldu. Çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu izleyiciler, Antalya sinemalarında seyir fırsatı bulamadıkları Yönetmen Wes Anderson’un ‘Moonrise Kingdom’ filmini ilgiyle izledi. Film eleştirmeni ve yapımcı Uygar Şirin’in önerisi doğrultusunda gerçekleştirilen gösterim öncesi Antalya Sinema Derneği Üyesi Akın Ay, Wes Anderson ve Uygar Şirin hakkında bilgi verdi.
Uygar Şirin, Murat Tolga Şen, Özgür Bakar, Erdem Tepegöz, Murat Erşahin gibi sinema dünyasından isimlerin önerileriyle gerçekleşen etkinlikte her Çarşamba saat 19.00’da, dünya sinemasından önemli filmler sinemaseverlerle buluşacak.

Tags Dünya sinemasının en güzel örnekleri ücretsiz film gösteriminde Antalyalılarla buluşuyor

You may also like...

0 thoughts on “Dünya sinemasının en güzel örnekleri ücretsiz film gösteriminde Antalyalılarla buluşuyor”

Bir Cevap Yazın

su kaçağı | escort antalya | instagram takipçi arttırma | izmir rent a car | izmir havalimanı rent a car |